Культурно-виховні та просвітницькі заходи в Інституті PDF

Культурно-виховні та просвітницькі заходи в Інституті

У січні 2018 року, відповідно до плану виховної та соціально-психологічної роботи, курсанти та студенти Інституту, як майбутні офіцери Держспецзв’язку, відвідали Музей історії та розвитку спеціального зв’язку, що знаходиться в приміщенні Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Побували у національних музеях: історії України у Другій світовій війні; науково-природничому; військово-історичному; «Київській картинній галереї». Усі екскурсії були цікаві та пізнавальні.

Під час тренінгу «Тримай мене міцно за руку», присвяченому темі Голокосту, хлопці та дівчата дізналися про маловідомі факти злочинів, скоєних нацистами проти цілих народів.

Незабутні спогади залишились від виставки «Український Схід». Молодь була вражена літературно-музейними етюдами щодо реальних життєвих історій героїчних оборонців Донецького аеропорту. Учасники заходу відчули біль за долю кіборгів, гордість за Україну та її захисників.

Дякуємо працівникам музеїв за незабутні враження та сильні емоції!

Середа, 31 січня 2018