100-річчя бою під Крутами PDF

Крути – наша гордість і слава,

Там соколи юні у вічність пішли.

На клич молодої держави,

Піднялися вірні сини...

З нагоди 100-річчя з дня бою на залізничній станції Крути поблизу села Памятне Чернігівської області 29 січня 2018 року в Інституті відбулося шикування  особового складу.

Курсанти і студенти продемонстрували свій вишкіл та  вміння виконувати  стройові пісні.

Ніхто не залишився байдужим до цих історичних  подій після колективного перегляду документального  фільму  «Дорога у вічність. До дня памяті Героїв Крут».

Бій під Крутами став символом незламності українського духу та самовідданої боротьби молоді за незалежність держави.

Наразі цей бій триває... Сьогодні,  як ніколи раніше,   обов’язок обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність набуває  особливої ваги, є запорукою щасливого і  незалежного майбутнього!

Понеділок, 29 січня 2018