Конкурс колядок та щедрівок PDF

Відповідно до плану виховної та соціально-психологічної роботи в  Інституті відбувся конкурс серед курсантів та студентів на краще знання українських традицій, звичаїв і обрядів.

Учасники виконували колядки і щедрівки, які супроводжувались тематичними міні-виставами з жартами ряжених, веселими витівками тощо.

         Колядки та щедрівки – це величальні обрядові пісні, які виконують під час новорічних та різдвяних свят. Вони відзначаються своїм глибоким етичним змістом і мистецькою красою.

Виступи учасників конкурсу оцінювали на їх відповідність старовинним обрядам та звичаям, насиченість характерного обрядового сценарію, використання атрибутики, художню майстерність виконання музичного і пісенного репертуару, дотримання сценічної культури.

Колядки та щедрівки лунали весело і сердечно, а у своїх піснях та віншуваннях хлопці і дівчата бажали всім миру в Україні, здоров’я і достатку, добробуту, стабільності та процвітання, любові і злагоди.

Авторитетне журі визнало, що усі критерії оцінювання не можуть охопити різноманіття виступів талановитої молоді.

         Тому керівництво Інституту дякує конкурсантам за активну участь у конкурсі, якісне виконання старовинних новорічних обрядів, які є справжнім духовним скарбом української нації. 

Вівторок, 16 січня 2018