11-та річниця з дня утворення Інституту PDF

27 грудня 2017 року Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”  відзначає 11-ту річницю з дня утворення.

На ранковому урочистому шикуванні начальник Інституту полковник Олександр Пучков оголосив вітання Голови Держспецзв’язку
генерал-лейтенанта Леоніда Євдоченка та ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайла Згуровського колективу Інституту з нагоди свята. Від себе особисто, начальник Інституту, привітав особовий склад з річницею, подякував за гідне виконання покладених завдань, нагородив курсантів грамотами і подяками та присвоїв чергові військові звання за успіхи у навчанні, зразкове виконання військового обов’язку, активну участь у громадському житті.

Грамотами від Народного депутата України Дмитра Андрієвського (випускника КПІ) нагороджені кращі курсанти за високі здобутки у навчанні, творчий підхід до виконання поставлених завдань, проявлену ініціативу та активну громадянську позицію.

Начальник Інституту вручив відомчі заохочувальні відзнаки військовослужбовцям і працівникам Інституту від імені Голови Держспецзв’язку, заохочення від Солом’янської в місті Києві державної адміністрації,  Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського та від начальника Інституту.

Чудовим продовженням привітань для особового складу Інституту стали виступи художньої самодіяльності, підготовлені студентами та курсантами Інституту, а також святкове поздоровлення з наступаючими Новорічними святами від Діда Мороза та Снігуроньки!Середа, 27 грудня 2017