27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Благодійний ярмарок "Хай трапляються дива" PDF

19 грудня 2018 року курсанти Інституту взяли участь у благодійному ярмарку: «Хай трапляються дива», що відбувся на День Святого Миколая у спеціалізованій школі № 187 Солом’янського району  м. Києва.

За традицією, яка склалася в Україні, діти щиро сподіваються, що всі  прохання та заповітні мрії, з якими вони звертаються до Святого Миколая напередодні цього свята, обов’язково стануть реальністю.

Тож курсанти завітали до учнів із подарунками та солодощами, щоб порадувати вихованців цієї школи.

Варто підкреслити, що адміністрація школи №187 всіляко сприяє дружнім стосункам між курсантами Інституту та учнями  цієї школи.

Своєю чергою, керівництво Інституту не перебуває осторонь дитячих проблем.

Вівторок, 19 грудня 2017