Високий результат команди Інституту у змаганнях «Снайпер столиці» PDF

11 грудня 2017 року, за підтримки Київського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Київської міської організації Товариства сприяння обороні України та Київського військового комісаріату, проводились військово-спортивні змагання з вогневої підготовки «Снайпер столиці».

Змагання з кульової стрільби з автомату АК-74 відбулись у тирі військової частини А-0139. Наші курсанти представляли Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

За підсумками безкомпромісної боротьби в командному заліку серед 15 команд закладів вищої освіти міста Києва, команда Інституту зайняла почесне ІІІ місце, а в індивідуальному заліку курсант Інституту посіла 2 місце.

Вітаємо переможців з успіхом!

Понеділок, 18 грудня 2017