27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

«День відкритих дверей» КПІ ім. Ігоря Сікорського PDF

16 грудня 2017 року курсанти Інституту взяли активну участь у «Дні відкритих дверей» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», місцем проведення якого була  Велика фізична аудиторія навчального корпусу  №1.

З вітальним словом до присутніх звернувся Юрій Іванович Якименко –перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державних премій  України, професор. Він наголосив, що КПІ ім. Ігоря Сікорського належить до 4% кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics; а у 2017 році Університет став переможцем національного академічного рейтингу «ТОП-200 Україна»!

Про нормативні вимоги вступної кампанії 2018 року розповіли заступник Голови Приймальної комісії Університету – Валерій Миколайович Можаровський та заступник відповідального секретаря Приймальної комісії – Радмила Ігорівна Сегол.

Курсанти привітно зустрічали всіх абітурієнтів та їхніх батьків, які цікавилися спеціальностями підготовки фахівців із вищою освітою в ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського: 122 Комп’ютерні науки, 125 Кібербезпека, 172 Телекомунікації та радіотехніка; надавали їм вичерпні консультації про особливості вступу до Інституту у 2018 році та  перспективи кар’єрних можливостей під час проходження військової служби у Держспецзв’язку після здобуття вищої освіти в Інституті.

Аргументи курсантів щодо переваг  навчання саме  в  ІСЗЗІ  КПІ  ім.  Ігоря Сікорського були переконливими.

Понеділок, 18 грудня 2017