Офіційний прийом до 26 річниці Незалежності Республіки Казахстан PDF

12 грудня 2017 року відбувся офіційний щорічний прийом Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні та Республіці Молдова Ордобаєвим  Саматом  Ісламовичем делегації співробітників Комітету національної безпеки Республіки Казахстан, які здобувають вищу освіту в Інституті спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Прийом відбувся  з нагоди 26 річниці Дня Незалежності Республіки Казахстан, що відзначається у Республіці Казахстан як національне свято 16 грудня.

У заході взяли участь народний депутат Верховної Ради України  Руслан Демчак, Голова Духовного управління мусульман України Муфтій України шейх Ахмед Тамім  (випускник КПІ 1982 року), представники посольств інших держав.

Середа, 13 грудня 2017