27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посад науково-педагогічних працівників PDF

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації, який функціонує у складі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” зі статусом навчального закладу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України,

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення посад науково-педагогічних працівників,

які будуть вакантні з 01 січня 2018 року:

Cпеціальна кафедра № 1

Доцент – 1; Викладач – 1;

Cпеціальна кафедра № 2

Викладач – 1;

Cпеціальна кафедра № 5

Старший викладач – 1.

Особи, які претендують на заміщення зазначених вище вакантних посад, повинні пройти поглиблене вивчення та відповідати відомчим вимогам співробітників Держспецзв’язку.

З кваліфікаційними вимогами до конкретної посади, переліком необхідних документів, які необхідно подавати на конкурс, можливо ознайомитись у відділі кадрової роботи Інституту, тел. 204-84-01.

Термін подання документів – до 21 грудня 2017  року.

Адреса Інституту: 03056, м. Київ, вул. Верхньоключова, буд. 4.

Ігнатенко І.Г.

П'ятниця, 01 грудня 2017