27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Представники Інституту прийняли участь в науково-практичній конференції “Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України” PDF

24 листопада 2017 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка Інститутом Управління державної охорони України  проведено міжнародну науково-практичну конференцію “Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України”.

В роботі конференції прийняли участь представники силових структур, Верховної ради України, Міністерства юстиції України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної міграційної служби України, а також іноземні учасники конференції. Крім цього, участь у роботі конференції прийняли представники нашого Інституту з числа науково-педагогічних працівників та курсантів. Жваве обговорення отримав виступ доцента спеціальної кафедри Інституту Горлинського В.В. Курсанти Інституту отримали досвід участі у міжнародному заході та прийняли до уваги актуальність питань пов’язаних із забезпеченням безпеки держави.

По результатам виступів учасників конференції видані Матеріали научно-практичної конференції “Стан та перспективи реформування сектору безпеки і оборони України”, в яких опубліковано доповіді співробітників Інституту.

Вівторок, 28 листопада 2017