27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

В Інституті проведено заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів PDF

В Інституті проведено низку заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів, який в Україні відзначається щороку у четверту суботу листопада, на підставі Указу Президента від 26 листопада 1998 року № 1310/98.

У зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні, відповідно до розпорядження КМУ від 18 серпня 2017 р. № 550-р, з метою  вшанування жертв голодоморів в Україні, сприяння вивченню історії нашої держави, виховання у молоді патріотизму і толерантності в Інституті відбулися інформаційні та навчально-виховні заходи.

Так, особовий склад Інституту ознайомився з фотодокументальними матеріалами спротиву українського народу тоталітарній радянській системі та Голодомору 1932-33 років – як наслідку цього спротиву. Курсанти  та студенти прийняли активну участь у пошуках та вивченні матеріалів про людей, які допомогли іншим вижити в роки Голодомору – тих, хто серед хаосу того часу, безкінечних смертей і страху, не злякався, не втратив людської гідності й простягнув руку допомоги приреченим.

Також, 23-24 листопада змінний склад Інституту переглянув документальний фільм «Великий голод» про найтрагічніші події тих часів, режисер: Едуард Лозовий, Павло Овечкін.

25 листопада, хвилиною мовчання особовий склад Інституту вшанував пам’ять мільйонів загублених життів наших співвітчизників під час Голодомору 1932-1933 років – геноциду  Українського народу, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом, та штучних масових голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

На знак вшанування пам’яті жертв голодоморів в Інституті було приспущено Державний Прапор України.

Хай не згасне свіча пам’яті. Ми пам’ятаємо…

Субота, 25 листопада 2017