27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

21 листопада – День Гідності та Свободи PDF

21 листопада, в День Гідності та Свободи, особовий склад Інституту приєднався до заходів, які були організовані Національним технічним університетом України «Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського», з нагоди четвертої річниці початку мирних протестів українських громадян за євроінтеграцію, що переросли у Революцію Гідності і згуртували нашу націю.

У цей день ми віддаємо шану патріотизму й мужності громадян, які з честю стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави і її європейського вибору.

Покладання військовослужбовцями квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні, вшанування пам’яті загиблих студентів та випускників Університету, які відстоювали історичний вибір держави і її територіальну цілісність, – це лише незначна частка нашої вдячності тим, хто втратив життя, але не втратив своєї гідності...

Середа, 22 листопада 2017