Профорієнтаційні заходи Інституту PDF

У четвер, 16 листопада, в Інституті відбулася зустріч з учнями гімназії № 107 «Введенська» Подільського району міста Києва, які проявили зацікавленість спеціальностями підготовки фахівців та особливостями здобуття вищої освіти в Інституті.

Гості Інституту мали можливість:

на власні очі побачити сучасну військову техніку, експлуатувати яку їх навчать під час отримання освіти в Інституті;

поспілкуватися з науковими та науково-педагогічними працівниками, задати їм питання щодо понять: кібератака, кіберінцидент, кібербезпека, кіберзахист, телекомунікаційні мережі тощо.

Загалом, перші тижні листопада були досить насиченими на заходи військово-патріотичного виховання та профорієнтаційної роботи серед цивільної молоді випускних класів шкіл, гімназій, ліцеїв.

Офіцери Інституту відвідали освітні заклади І-ІІІ ступенів освіти селищ міського типу Баришівка, Димер, Гостомель, міст Березань, Переяслав-Хмельницький Бровари, Українка Київської області. Завітали і в Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Професіоналізм офіцерів Інституту, які виїжджали для спілкування та проведення агітаційної роботи зі школярами, їх впевненість у особистому правильному виборі своєї спеціальності стали найвагомішим прикладом для молоді щодо обрання ними своєї майбутньої спеціальності та подальшої військової служби в Держспецзв’язку.

Усі зустрічі відбувалися з демонстрацією відеоматеріалу та презентацій щодо діяльності Інституту, з відповідями на всі питання, які виникали у школярів про актуальність спеціальностей підготовки, сучасність матеріально-технічної бази Інституту, дозвілля та спортивне життя.

Інститут вдячний керівникам та педагогічному складу зазначених освітніх закладів за активну підтримку та спільне проведення профорієнтаційних заходів Інституту!


Субота, 18 листопада 2017