27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Урочисте відкриття монументальної композиції «Еволюція пізнання» PDF

15 листопада 2017 року курсанти ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського взяли участь в урочистому відкритті монументальної композиції «Еволюція пізнання», яку встановили біля в’їзної брами Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

На церемонії відкриття були присутні: ректор КПІ імені Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, автор проекту – скульптор, заслужений художник України Анатолій Валієв та меценати проекту Дмитро Андрієвський – народний депутат України, випускник КПІ 1992 року, Богдан Андрійцев – член Спостережної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського та представники Міжнародного благодійного фонду «Життя з надлишком».

У своїй промові М. З. Згуровський подякував автору проекту, спонсорам, співробітникам університету, які забезпечили виготовлення елементів скульптури та допомогли  втілити його у життя.

Постамент є метафоричним символом дикої Природи. Вивчення її законів – головна мета сучасних наукових досліджень. Композиція є символом прагнення людства до пізнання Істини.

Четвер, 16 листопада 2017