27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Відвідування курсантами Музею української діаспори PDF

12 листопада 2017 року курсанти Інституту відвідали екскурсію с експозиціями та виставками Музею української діаспори, який є філією Музейно-виставкового центру “Музей історії міста Києва”.

Працівники Музею української діаспори ознайомили представників Інституту з історією української еміграції та відомих українських емігрантів, які прославили Україну далеко за її межами, з життям та творчістю видатних діячів культури, науки та мистецтва українського походження, показали унікальні світлини й документи, що розповідають про складні життєві випробування колишніх співвітчизників та їхній шлях до успіху.

Дякуємо працівникам Музею за цікаву екскурсію, компетентність і небайдуже ставлення до своїх професійних обов’язків!

Вівторок, 14 листопада 2017