27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Вручення погон кадетам ліцею-інтернату №23  «Кадетський корпус» PDF

На виконання Концeпціі національно-патріотичного виховання дітeй та молоді, 10 листопада 2017 року курсанти Інституту стали активними учасниками церемонії вручення погон кадетам ліцею-інтернату №23  «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва.

Свято з нагоди прийняття «Урочистої клятви кадета» відбулося у приміщенні Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ.

На  урочисту церемонію вручення погонів завітали почесні гості:

Голова Служби зовнішньої розвідки України, Єгор Валерійович Божок; наставники ліцею –  співробітники та ветерани  Служби зовнішньої розвідки України та інших відомств і розвідувальних органів України; представники влади, депутатського корпусу, народні Депутати України; представники Міністерства оборони України; Державної прикордонної служби; директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Олена Григорівна Фіданян; представники Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність»; Народний  артист України, Володимир Гришко; протоієрей, Отець Олександр  Клименко, переможець вокального проекту "Голос країни 7".

Усі етапи урочистої події були ретельно продумані і виконані учасниками бездоганно. Кадети продемонстрували любов і повагу до гостей заходу, викладачів, наставників, до свого освітнього закладу. У кожному кроці і слові – глибока шана до нашої держави!

Нікого не залишив байдужим святковий концерт, сценарій якого складався із творів мистецтва, що спрямовані на формування  витонченого ставленням до духовних цінностей.

Директор ліцею-інтернату Головіхіна Наталія Михайлівна у своєму вітальному слові не лише привітала своїх вихованців із цією подією у їхньому житті, але і зазначила, що кожен кадет – духовна особистість, патріот України, її майбутній захисник.

Святкування закінчилося на Михайлівській площі, де кадети ліцею випустили в небо повітряні кульки – на знак мирного майбутнього нашої держави.

Субота, 11 листопада 2017