27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Інститут вшанував День української писемності та мови PDF

9 листопада, у День української писемності та мови, курсанти Інституту, разом зі всіма свідомими громадянами України, приєднались до написання диктанту національної єдності, який відбувся під гаслом «Нас багато, всі ми різні, але нас об’єднує спільна мета».

Зазначене свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України і спрямоване на шанування та підтримку рідної мови.

Пам’ятаймо слова Панаса Мирного: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування».

П'ятниця, 10 листопада 2017