27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Команда Інституту успішно стартувала в першому сезоні "Ліги сміху КПІ" PDF

7 листопада 2017 року команда студентів Інституту «НЕДО8БИТ» взяла участь в Гала-концерті Фестивалю, з якого стартував перший сезон "Ліги сміху КПІ".

Ліга Сміху КПІ заснована за підтримки студії "Квартал 95" та "Drive Production". Головним організатором виступає КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Старт першого сезону "Ліги сміху КПІ" відбувся у Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського, на якому зіркові тренери (усі випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського) обирали собі команди на сезон. Нашу команду «НЕДО8БИТ» обрав Олександр Барабошко (Крус) - відомий блогер, співорганізатор фестивалю "Atlas Weekend".

Вітаємо команду наших студентів «НЕДО8БИТ» і бажаємо успіху у подальшому тренуванні і перемог!

Середа, 08 листопада 2017