27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Успішний старт програми «Основи інформаційної безпеки держави» PDF

8 листопада 2017 року Інститут розпочав цикл практичних занять із старшокласниками ліцею «Престиж» Солом’янського району міста Києва за програмою «Основи інформаційної безпеки держави».

Заплановані заняття спрямовані на ознайомлення учнів із поняттями: інформаційна безпека, управління інформаційною безпекою, кібербезпека, кібератаки, криптографічний та технічний захист інформації.

Представники Інституту донесли до учасників заходу важливість вирішення завдань захисту державних інформаційних ресурсів України та кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури держави.

Старшокласники зацікавились тематикою і змістом першого заняття «Інформаційна безпека» та продемонстрували ерудованість у питаннях інформаційних технологій.

Попереду ще 4 цікаві теми...

Щиро дякуємо директору ліцею В.В. Турчиній за організаційні заходи та гостинність, а директору Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району Г.О. Левченко-Гаптенко – за ініціативу щодо практичного запровадження Інститутом зазначеної програми у рамках проекту Центру «Стань творцем свого життя».

Середа, 08 листопада 2017