Профорієнтаційна робота триває PDF

У третій декаді жовтня профорієнтаційна робота представників Інституту була плідною на проведення виїзних днів відкритих дверей та зустрічей з випускниками ліцеїв  з посиленою військово-фізичною підготовкою та спеціалізованих освітніх закладів: Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Військово-морського ліцею (м. Одеса),  Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «ПАТРІОТ» Харківської обласної ради, Державної гімназії-інтернату з посиленою військовою підготовкою «Кадетський корпус», Запорізького обласного ліцею  з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»,  Навчально - виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій» Олександрійської міської ради, та НВК «Олександрійський колегіум спеціалізована школа», шкіл міста Києва №№ 50,76,  200, 206, 222, 254, 304, 317.

Під час зустрічей з молоддю офіцери Інституту, які є військовослужбовцями Держспецзв’язку України, наголосили, що у жовтні місяці виповнилося 25 років системі урядового  зв’язку України.

 Вони  підкреслили важливість вирішення завдань захисту державних інформаційних ресурсів України та кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури держави.

Саме підготовку таких фахівців з вищою освітою забезпечує Інститут.

  

Четвер, 02 листопада 2017