27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Інститут на виставці “Безпека-2017” PDF

Завершилась чергова міжнародна виставка індустрії безпеки “Безпека-2017”.

Декілька сотень курсантів ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали виставку та отримали більш глибоку інформацію щодо поточного стану індустрії безпеки та перспективних напрямів її розвитку.

Інституту був представлений на виставці в секції Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України.

Офіцери та курсанти надавали відвідувачам інформацію щодо курсів підвищення кваліфікації та експертиз у сфері захисту інформації, що здійснює Інститут, та про особливості здобуття вищої освіти в Інституті.

Керівництво Інституту висловлює щиру подяку організаторам та учасникам — усім, хто брав активну участь у підготовці та проведенні виставки.

Неділя, 22 жовтня 2017