Урочистості з нагоди Дня урядового зв'язку PDF

12 жовтня 2017 року в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди відомчого свята – Дня урядового зв’язку.

У заходах взяли участь Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України генерал-лейтенант Леонід Євдоченко, заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Олена Горпинченко, керівники та співробітники підрозділів Держспецзв’язку, представники Інституту на чолі з начальником Інституту полковником Олександром Пучковим,  ветерани урядового зв’язку та почесні гості, серед яких керівники центрального органу урядового зв’язку за часів незалежності України: Юрій Сємушев, Олександр Скриник, Ігор Коновалов, Геннадій Рєзніков, Володимир Звєрєв.

Голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко привітав усіх присутніх з нагоди свята та вручив співробітникам Держспецзв’язку нагороди Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, Київської міської державної адміністрації, відомчі заохочувальні відзнаки Держспецзв’язку.

За зразкове виконання службових обов’язків, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, багаторічну працю, виявлені при цьому високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість старшому лейтенанту Ірині Гоненко та лейтенанту Юрію Шпенику наказом Голови Держспецзв’язку достроково присвоєно чергове військове звання.

З вітальними словами виступили: колишній начальник Головного управління урядового зв’язку Юрій Сємушев  та Голова ради ветеранської організації «Київська міська організація ветеранів урядового зв’язку»  Віктор Цуканов.

Святкового настрою усім присутнім додали виступи творчих колективів підрозділів Держспецзв’язку та курсантів Інституту.

Крім того, в Інституті відбулося урочисте шикування особового складу  під час якого, відповідно до наказу Адміністрації Держспецзв’язку, начальником Інституту полковником Олександром Пучковим, були вручені відомчі заохочувальні відзнаки Держспецзв’язку; значна частина військовослужбовців і працівників Інституту була нагороджена грамотами та подяками згідно з наказом Інституту.

За традицією, напередодні Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці курсантам, які зразково виконують свій військовий обов’язок і досягли високих показників у навчанні, присвоєно військове звання старший солдат.

П'ятниця, 13 жовтня 2017