27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Зустріч із ліцеїстами Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою PDF

У суботу, 7 жовтня, Інститут гостинно зустрів учнів випускного курсу Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, які виявили бажання дізнатися більше про особливості здобуття вищої освіти в Інституті.

Майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитись із науково-матеріальною базою Інституту; поспілкуватися з науково-педагогічними працівниками та задати їм питання щодо сучасних заходів протидії кібератакам, криптографічного та технічного захисту інформації; послухати відверті розповіді курсантів Інституту (які свого часу закінчили Чернігівський ліцей).

Курсанти поділилися із ліцеїстами своїми здобутками в освітньому процесі, дали дружні поради щодо обрання майбутнього фаху, наголосили на важливості знань математики для ефективного опанування технічною спеціальністю.

На завершення випускники відвідали Державний політехнічний музей та науково-технічну бібліотеку КПІ Ім. Ігоря Сікорського.

Дякуємо керівництву Чернігівського ліцею за сприяння у проведенні екскурсії до ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Субота, 07 жовтня 2017