27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру PDF

Курсанти Інституту долучилися до жалобних заходів у 76-ті роковини початку масових розстрілів у Бабиному Яру.

Покладанням квітів до пам’ятників на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр»  та хвилиною мовчання вшанували представники Інституту пам’ять жертв трагедії.

Бабин Яр увійшов до світової історії через події 29-30 вересня 1941 року, коли  лише за два дні фашистськими окупантами було розстріляно майже 34 тисячі мирного населення Києва. Під час фашистської окупації Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів, де загинуло понад 100 тисяч громадян.

Пам’ятаємо, що Бабин Яр став символом Голокосту і найбільшим інтернаціональним цвинтарем в Україні.

Неділя, 01 жовтня 2017