27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Попередня реєстрація здійснюється на сайті.

Підкорення нових спортивних вершин курсантами Інституту PDF

24 вересня 2017 року курсанти Інституту досягли значних спортивних успіхів у студентському забігу «Молодь за здорове життя».

Захід відбувся за підтримки Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), адміністрації КПІ ім. Ігоря Сікорського, Студентської ради та Студентської соціальної служби,  громадських організацій міста Києва.

На території університету відбулися три забіги, в яких курсанти Інституту здобули призові місця на усіх дистанціях:

2,5 км – І місце зайняв курсант С5 курсу;

5 км – І і ІІІ місця зайняли курсанти С2 і С5 курсу;

10 км – ІІІ, ІV і V місця зайняли курсанти С5 курсу.

Перший заступник начальника Інституту полковник О.Я. Васильєв під час урочистого шикування привітав усіх із спортивними здобутками курсантів, а переможцям і призерам  спортивних змагань вручив нагороди.

Понеділок, 25 вересня 2017