В Інституті проведені курси підвищення кваліфікації PDF

У період з 11 по 22 вересня 2017 року Інститутом були організовані і проведені курси підвищення кваліфікації фахівців за програмою “Організація та забезпечення технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно-телекомунікаційних системах”.

До занять були залучені 18 фахівців: представники Держспецзв'язку,  військової частини 3051 Національної гвардії України, Конституційного суду України, ДП «Інформаційні судові системи», Національного банку України, ДП «Поліграфічний комбінат України», працівники ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, фізичні особи.

За результатами навчання Перший заступник начальника Інституту полковник О. Я. Васильєв вручив слухачам свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Додаткова інформація за телефонами: +38(093) 609-98-19 та (044) 204-93-50.

П'ятниця, 22 вересня 2017