Екскурсія до Національного музею історії України PDF

Відвідування музеїв особовим складом Інституту стало уже доброю традицією.

Не залишили курсанти Інституту без уваги і Національний музей історії України, в якому до Дня Незалежності України були відкриті дві нові експозиції: “Серпень 1991” та “Мистецтво Незалежності”.

Працівники Музею майстерно ознайомили представників Інституту з історичними подіями в Україні у серпні 1991 року.

Особливе місце в експозиціях Музею належить виставкам фоторобіт учасників АТО: “Життя на нулі” (її представив Юрій Величко – позивний “Фотограф”); віршів і світлин (автор Максим Кривцов – позивний “Далі”); живопису (написана Павлом Куликом – позивний “Барклай”).

Курсанти відчули той біль, тривогу, надію на мирне життя та впевненність у перемозі, переданих авторами зазначених творів мистецтва.

Висловлюємо слова щирої вдячності військовим за їхні високохудожні твори та активну громадянську позицію; керівництву та працівниками Музею – за компетентність і небайдуже ставлення до своїх професійних обов’язків.

Неділя, 27 серпня 2017