Курсанти ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали урочистий захід «Парад військ» з нагоди 26-ої річниці Незалежності України PDF

Найкращі курсанти Інституту мали честь бути присутніми на урочистому «Параді військ» з нагоди 26-ої річниці Незалежності України, який відбувся на головній вулиці столиці.

Приймав урочистий Парад Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко.

Урочистим маршем по Хрещатику пройшли підрозділи різних видів та родів військ українських Збройних Сил, Державної прикордонної служби та Національної Гвардії.

У Параді військ також взяли участь керівники оборонних відомств і військовослужбовці Збройних Сил Великої Британії, Грузії, Естонії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії та Сполучених Штатів Америки.

Під час святкових заходів Президент України вручив орден «Золота Зірка» з присвоєнням звання Герой України лейтенанту Василю Тарасюку та рідним загиблого капітана Євгена Лоскота, бойові прапори дев’ятьом командирам військових частин – 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила, 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, 1-ої окремої танкової бригади «Сіверська», 16-ої окремої бригади армійської авіації «Броди», 1-ої бригади оперативного призначення Національної гвардії України ім. Петра Дорошенка, Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України; 88-го окремого десантно-штурмового батальйону, 137-го окремого батальйону морської піхоти.

З глибокою скорботою усі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Відвіданий Парад справив незабутнє враження на кожного курсанта: нам є чим пишатися; незалежність нашої держави залежить від відповідального і чесного виконання обов’язку кожним громадянином України.

Слава Україні!

П'ятниця, 25 серпня 2017