В ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися урочисті заходи присвячені Дню Державного Прапора України PDF

23 серпня 2017 року на внутрішньому плацу 27 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося шикування особового складу Інституту з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.

Захід почався з хвилини мовчання в пам'ять загиблих за свободу та незалежність України. Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України супроводжувалась виконанням Державного Гімну України.

Начальник Інституту полковник Пучков О.О. привітав особовий склад із Днем Державного Прапора України та 26-ю річницею незалежності України і вручив нагороди найкращим співробітникам та військовослужбовцям Інституту за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, старанність, розумну ініціативу.

Середа, 23 серпня 2017