Курсанти ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні PDF

5 та 6 серпня 2017 року курсанти С6 курсу  ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Головна експозиція Меморіального комплексу присвячена історичним фактам про героїзм і звитягу, жертовність і трагедію, особисті людські долі, загальні події війни та окремі факти Другої світової війни. Курсанти також відвідали музейний виставковий проект “Український Схід”, створений до Дня Героїв Небесної Сотні і присвячений звитязі та жертовності патріотів України, які наразі на східних рубіжах нашої держави відстоюють її суверенітет та територіальну цілісність.

За сприяння керівництва Меморіалу відбулася незабутня зустріч майбутніх  офіцерів з військовим істориком Родіним Ігорем Вікторовичем – бійцем  добровольчого батальйону “Донбас”, який пройшов Іловайський котел, був у полоні. Майбутні захисники Батьківщини з перших вуст почули про ті події  Іловайської трагедії.

Проведена екскурсія та зустріч з безпосереднім учасником теперішніх подій на Сході України справили велике враження на курсантів. Дякуємо керівництву Меморіалу, працівникам відділу науково-освітньої роботи та особисто Родіну І.В. за організований захід.Понеділок, 07 серпня 2017