Колектив Інституту отримав подяку від Центру крові Збройних Сил України PDF

Йде четвертий рік війни на Сході України. За цей час в палатах Національного військово-медичного клінічного центру МО України «ГВКГ» перебувало на лікуванні тисячі бійців — учасників антитерористичної операції. У цей непростий час військовослужбовці та працівники Інституту не залишалися осторонь від допомоги захисникам нашої Батьківщини та неодноразово приймали участь у акції «День донора», збирали одяг, взуття, продукти харчування, речі особистої гігієни.

За постійну участь у «Дні донора», виявлення гуманності у справі спасіння поранених Воїнів, які захищають Україну, колектив Інституту отримав подяку від начальника Центру крові Збройних Сил України полковника медичної служби  Замкового Анатолія Дем’яновича.

Понеділок, 17 липня 2017