Урочистий випуск Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” PDF

Сьогодні, 15 липня, відбулися урочистості з нагоди випуску молодих офіцерів. Дипломи бакалавра та свої перші офіцерські погони отримали 54 випускника ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Підтримати і порадіти за них прийшли рідні та друзі. Вже невдовзі випускники заступлять на місця постійної служби у лавах Держспецзв’язку, Управління державної охорони України, Служби зовнішньої розвідки України, Служби безпеки України.

Багато добрих слів молодим офіцерам було сказано від імені гостей урочистостей. Виступаючи, вони бажали випускникам бути завжди вірними Військової присязі, любити свою Батьківщину та мирного, блакитного неба. Настоятель храму Святого Іоанна Хрестителя отець Павло благословив молодь у добру путь.

Завершилася церемонія випуску хвилюючим прощанням випускників із Службовим Прапором Інституту, що символізує початок їх дорослого життя у статусі офіцерів. Молодші лейтенанти запевнили, що стануть гідним поповненням у справі захисту своєї Батьківщини.

Хай щастить вам захисники України!

Субота, 15 липня 2017