Курсанти Інституту прийняли участь у Дванадцятій відкритій міжнародній студентській олімпіаді “KPI-OPEN 2017”. PDF

4 липня 2017 року відбулося урочисте відкриття Дванадцятої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені Лебедєва С.О. та Глушкова В.М. “KPI-OPEN 2017”, організаторами якої є КПІ ім. Ігоря Сікорського та група розвитку Vanopl Development Group за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України.

7 липня у залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася урочиста церемонія закриття і нагородження переможців Дванадцятої відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова “KPI-OPEN 2017”.

Цього року у змаганнях прийняли участь дві команди ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського наряду зі 115 командами від 50 вищих навчальних закладів 10 країн світу.

Запропоновані організаторами задачі були надзвичайно високого рівня складності. Якщо команда змогла розв’язати хоча б третину задач обох турів – це вже неабиякий успіх. Не всім це, зазвичай, вдається. Цього року серед команд, які стартували в “KPI-OPEN 2017”, двадцять так і не змогли здолати жодного завдання ані в першому, ані в другому турах, і отримали нульовий результат. А з усіма чотирнадцятьма задачами двох турів не впоралася жодна. Тому тих учасників, які змогли протриматися обидва тури, також можна вважати переможцями.

За результатами участі команд Інституту TopSecret_2017 (тренер команди – доцент Кучинська Наталія Вікторівна) та Geek Team (тренер команди – доцент Куликов Василь Михайлович) зайняті відповідно 38 та 44 місця у загальному рейтингу учасників.

Вітаємо наші команди з гідним виступом на міжнародній науковій арені!

Докладніше про її правила, розподіл місць і бали, які набрали  учасники, див. офіційний сайт олімпіади KPI-OPEN http://kpi-open.org/

Вівторок, 11 липня 2017