Представники Інституту здали кров на потреби учасників АТО PDF

У червні в Україні традиційно відзначають Всесвітній день донора. У перекладі з латинської мови це слово означає «дарувати». Цього року Всесвітній день донора крові координувався Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною федерацією товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародним товариством з переливання крові та Міжнародною федерацією організацій донорів крові.

Не залишились осторонь і представники особового складу Інституту.

30 червня 2017 року 38 офіцерів та курсантів Інституту (на чолі із начальником Інституту полковником Олександром Олександровичем Пучковим) вчергове здали кров для потреб постраждалих воїнів антитерористичної операції.

Представники Інституту є постійними учасниками добровільних акцій, які проводяться Центром крові Збройних Сил України.

Військовослужбовці Інституту розуміють, що їхня донорська кров є шансом врятувати не одне життя. Усі вони переконані, що здача донорської крові – це реальна можливість допомогти тим, хто ризикує власним життям, захищаючи Україну.

Понеділок, 03 липня 2017