Футбольна команда Інституту гідно представила Інститут у Першому чемпіонаті з пляжного футболу серед ВНЗ міста Києва PDF

29.06.2017 року збірна команда Інституту по футболу гідно представила Інститут у Першому чемпіонаті з пляжного футболу серед студентських команд вищих навчальних закладів міста Києва.

Чемпіонат відбувся за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України. Змагання проходили на стадіоні «Гідропарк Арена».

Команда Інституту зіграла 3 матчі (Національний університет біоресурсів і природокористування, Інститут кримінально-виконавчої служби, Київський національний університет культури і мистецтва). Із них два матчі закінчилися впевненою перемогою нашої збірної. Такий результат  дав можливість команді Інституту вибороти 2 місце у зазначеному чемпіонаті.

Дякуємо нашій збірній за гідну гру і бажаємо нових спортивних досягнень!

Понеділок, 03 липня 2017