В Інституті відбувся прийом іноземної делегації з Республіки Казахстан PDF

27 червня 2017 року в Інституті відбувся прийом іноземної делегації з Республіки Казахстан.

Представник Служби урядового зв’язку Комітету національної безпеки Республіки Казахстан – директор Служби-начальник управління кадрів – Байназаров Талгат Нарінбаєвич прибув до України з триденним робочим візитом.

З гостем зустрілися начальник ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського полковник О.О. Пучков (к. філос. н., професор), начальник навчального відділу Інституту полковник І.М. Гиренко, начальник відділу міжнародного співробітництва та підготовки курсантів Республіки Казахстан полковник у відставці Є.А. Сагайдак, заступник начальника навчального відділу  капітан Ю.В. Будіянський та інші.

Метою офіційної зустрічі було ознайомлення з освітнім процесом, умовами проживання і побуту курсантів (співробітників) Комітету національної безпеки Республіки Казахстан, які здобувають вищу освіту в ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідно до міжнародного трьохстороннього договору між Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Службою урядового зв’язку Комітету національної безпеки Республіки Казахстан.

Учасники зустрічі обговорили питання подальшої співпраці з питань підготовки фахівців із вищою освітою для Комітету національної безпеки Республіки Казахстан.

Зустріч була продовжена святковим концертом (з нагоди 25 річниці заснування Комітету національної безпеки Республіки Казахстан) за участю курсантів Інституту та курсантів Республіки Казахстан.

Середа, 28 червня 2017