24 березня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ" . Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

День Службового Прапору Інституту PDF

Сьогодні ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відзначає  День Службового Прапору Інституту, який було затверджено наказом Адміністрації Держспецзв’язку від 26.06.2008 року № 105 «Про службові прапори органів, підрозділів, закладів та установ Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України».

Службовий Прапор Інституту є символом честі, доблесті, слави і зобовязує кожного військовослужбовця Інституту віддано служити Українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську державу, не шкодуючи свого життя.

Під час усіх офіційних заходів Інституту використовується Службовий Прапор Інституту, саме з ним присягають курсанти на вірність українському народові та відбувається урочистий випуск молодих офіцерів.

Службовий Прапор Інституту є почесним знаком, що визначає особливості його бойового призначення, історії та заслуг і свідчить про належність Інституту до Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

 

Понеділок, 26 червня 2017