Редакційна колегія збірника наукових праць «Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації» оголошує набір статей для публікації у черговому номері! PDF

Редакційна колегія збірника наукових праць «Спеціальні телекомунікаційні системи та захист інформації» (далі – Збірник) запрошує науковців до співпраці та оголошує набір статей для публікації у черговому номері!

Головним призначенням Збірника є публікація основних наукових результатів дисертацій та наукових праць здобувачами наукових ступенів і вчених звань; сприяння обміну науковою та науково-технічною інформацією у сферах криптографічного та технічного захисту інформації, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України, поштового зв’язку спеціального призначення, урядового фельд’єгерського зв’язку, захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимоги щодо захисту якої встановлені законодавством України в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах і на об’єктах інформаційної діяльності, а також у сферах використання державних інформаційних ресурсів в частині захисту інформації; протидії технічним розвідкам, функціонування, безпеки та розвитку державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденційного зв’язку.

Гриф секретності матеріалів збірника не вище «таємно». Періодичність випуску збірника – два рази на рік.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.12.2016 № 7–ДСК «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 13 грудня 2016 року» збірник включено до переліку наукових фахових видань України з грифом “таємно”.

З питаннями щодо подання матеріалів, звертатися до науково-організаційного відділу науково-дослідного центру ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського за телефоном (044) 181-91-42 та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вимоги щодо оформлення статей до збірника та порядку подання матеріалів за посиланням: ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ   

П'ятниця, 23 червня 2017