27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Інститут отримав подяку за профорієнтаційну роботу. PDF

Директор Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва   подякувала офіцерам та курсантам Інституту за проведені ними  майстер-класи з криптографії і радіотехніки  для учнів,  які відпочивали у денних оздоровчих таборах на базі середніх загальноосвітніх навчальних закладів району в рамках програми  «Літечко на Відрадному».

Профорієнтаційна робота є важливим сегментом діяльності Інституту, тому з вересня 2017 року курсантами будуть презентовані нові програми майстер-класів не лише для молодших школярів, а і для старшокласників.

Понеділок, 19 червня 2017