Завершальний майстер-клас курсантів Інституту у рамках програми «Літечко на Відрадному» PDF

Майстер-клас, презентований курсантами Інституту   15 червня 2017 року  учням пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням на базі середньої загальноосвітньої школи  № 54 Соломянського району у місті Києві,  приніс  моральне задоволення не лише дітям, які відпочивають у таборі, а і їхнім вихователям, батькам та самим курсантам.

На прощання курсанти побажали своїм новим друзям впевнено долати вершини знань, розвивати свої таланти та здібності на шляху до здійснення планів і мрій у виборі цікавої професії.

У результаті отриманого надзвичайного практичного досвіду курсанти ще раз підтвердили правильність свого вибору щодо здобуття вищої освіти саме в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського, значимість майбутньої спеціальності та важливість подальшої офіцерської служби в Держспецзв’язку України.

Четвер, 15 червня 2017