27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Курсанти Інституту провели черговий майстер-клас PDF

У рамках програми «Літечко на Відрадному» 12 червня 2017 року курсанти Інституту відвідали  пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням на базі середньої загальноосвітньої школи   71 Соломянського району у місті Києві .

На їхній майстер-клас з нетерпінням чекали не лише діти табору «Веселка», а і вихователі, які завчасно подбали про облаштування зручних робочих зон.

Діти з надзвичайним  задоволенням виконували запропоновані курсантами завдання із криптографії, налаштовували роботу рацій і успішно спілкувалися як між собою, так і з курсантами.

Особливе захоплення дітей викликало вручення посвідчень за результатами своєї участі у майстер-класі.

За відгуками дітей, вихователів та батьків захід було організовано на високому рівні.  Майстер-клас став першою сходинкою до здійснення заповітних мрій і сподівань учнів щодо майбутньої професії.

Понеділок, 12 червня 2017