Представники Інституту презентували майстер-клас «Світ криптографії та телекомунікацій» дітям. PDF

8 червня курсанти Інституту презентували майстер-клас «Світ криптографії та телекомунікацій» дітям, які відпочивають у денному оздоровчому таборі «Бригантина» на базі загальноосвітньої середньої школи №12 Соломянського району у місті Києві.

Вихованці 4-х загонів  табору отримали задоволення від перших практичних навичок з криптографії та налагодження телефонного і радіозв’язку під патронатом курсантів.

Дітлахи мали  нагоду не лише спробувати себе у якості спеціалістів зазначених сфер діяльності, а і задати конкретні запитання щодо роботи технічного обладнання. Усі без винятку навчилися  шифрувати текстові повідомлення і отримали умовні посвідчення-підтвердження своєї фаховості.

У планах курсантів відвідати й інші школи, де відпочивають діти  за програмою «Літечко на Відрадному».

Четвер, 08 червня 2017