27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Науково-педагогічні представники Інституту взяли участь у презентації проекту американської компанії IDEATION Inc. PDF

7 червня 2017 року науково-педагогічні представники Інституту взяли участь у презентації проекту американської компанії IDEATION Inc., що спеціалізується на допомозі розробникам у реєстрації та комерціалізаії інноваційних і наукових проектів та забезпечують патентний захист на міжнародному рівні для українських винахідників.

Презентацію здійснювали представники компанії: Vic Korsunand та Douglas Graham. Захід відбувся у залі адміністративної ради 6-го корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Середа, 07 червня 2017