Навчальна практика курсантів у 10 територіальному вузлі урядового зв'язку Держспецзв'язку в смт. Миропіль Житомирської області.​ PDF

        Відповідно до графіку-календаря освітнього  процесу в Інституті на 2016-2017 навчальний рік за програмою навчальної практики були проведені практичні заняття з курсантами третього курсу, які здобувають вищу освіту у галузі знань Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв’язок.

        Практика здійснювалась у період з 22 травня 2017 року по 3 червня 2017 з виїздом курсантів, науково-педагогічних, інженерно-технічних працівників спеціальних кафедр до 10 ТВУЗу Держспецзв’язку  (смт. Миропіль Житомирської області).

        Під час практики курсанти мали нагоду отримати практичні навички з експлуатації діючої та перспективної техніки польового урядового зв’язку. Зокрема, були відпрацьовані питання: розгортання антенно-щоглових споруд різних модифікацій та конструкцій, прокладання польових кабелів зв’язку, організації роботи ліній зв’язку.

У межах навчальних дисциплін «Електроживлення та технічна експлуатація спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем»,  «Електроживлення та технічна експлуатація систем зв’язку»   курсанти мали можливість використовувати за призначенням джерела електроживлення систем зв’язку в польових умовах; здійснювати підготовку до роботи джерел електроживлення і запуску електроагрегатів  регулювання частоти та напруги;  контролювати подачу напруги до споживачів і підтримку параметрів електроенергії в нормі.

        Усі завдання були виконані в повному обсязі та на високому рівні, а курсанти отримали не лише нові знання і практичні вміння, а також моральне задоволення від своїх досягнень у застосуванні теоретичних знань у реальній роботі з бойовою технікою.

        Якісна організація практичних занять, хороша погода, свіже повітря  сприяли тому, що курсанти повернулися до Інституту у доброму гуморі та з натхненням приступили до занять.

  

 

Середа, 07 червня 2017