27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Команда Інституту з футболу виборола І місце у чемпіонаті КПІ ім. Ігоря Сікорського у рамках Спартакіади 2016-2017 навчального року. PDF

1 червня 2017 року збірна команда Інституту з футболу здобула перемогу у  фіналі чемпіонату КПІ ім. Ігоря Сікорського з футболу!

20 команд інститутів та факультетів Університету долали тернистий шлях до фіналу. Після ігор відбіркового туру до фінальної частини чемпіонату дійшло 4 команди: ІСЗЗІ, ІХФ, ХТФ, ФЕЛ.

На головну гру сезону, за звання Чемпіона КПІ ім. Ігоря Сікорського, вийшли футболісти Інституту (ІСЗЗІ) і футболісти факультету електроніки (ФЕЛ). У напруженій боротьбі перемогу отримала збірна Інституту.

Дякуємо курсантам за гідний виступ і за перемогу в змаганнях!

П'ятниця, 02 червня 2017