Представники Інституту в рамках Міжнародного дня захисту дітей відвідали Центр допомоги дітям «Місто щасливих дітей» PDF

1 червня традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Представники особового складу Інституту, на запрошення керівника Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей» Новак Лідії Ананіївни, відвідали це прекрасне свято радості та надії; щиро привітати дітей та працівників закладу; провели майстер-класи, під час яких вихованці  Центру отримали нагоду спробувати себе у спеціальностях з криптографії, телефонного та радіозв’язку; курсантська увага допомогла отримати дітям задоволення від першого професійного успіху.

Це уже не перша зустріч курсантів Інституту із вихованцями Центру. Сподіваємось, що такі дружні зустрічі будуть запорукою свідомого вибору дітьми  навчального закладу для здобуття вищої освіти!

П'ятниця, 02 червня 2017