В Інституті відбулися курси підвищення кваліфікації фахівців  PDF

1 червня 2017 року в Інституті завершилися чергові курси підвищення кваліфікації фахівців за програмою “Організація та забезпечення технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно-телекомунікаційних системах”.

До занять були залучені фахівці Державної служби спеціального зв’язку України, військової частини А 0334, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут», наукові співробітники та працівники ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, фізичні особи.

За результатами навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Інститут надає освітні послуги за 37 програмами  підвищення кваліфікації, які орієнтовані на удосконалення теоретичних знань та здобуття практичних навичок у галузях: 12 Інформаційні технології і 17 Електроніка та телекомунікації.

Довідки за електронними адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном  0936099819.

Четвер, 01 червня 2017