На базі Інституту проведено семінар для методистів районних науково-методичних центрів предмету «Захист Вітчизни» PDF

31 травня 2017 року на базі Інституту було проведено семінар для методистів районних науково-методичних центрів предмету «Захист Вітчизни», голів методичних об’єднань учителів предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, представників громадських організацій.

Захід відбувся відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації на 2017 рік в рамках реалізації міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2016-2018 роки».

Учасниками були ретельно опрацьовані актуальні нормативно-правові документи, які регулюють викладання предмету «Захист Вітчизни», розглянуто широке коло питань вимог щодо сучасних напрямів та технологій викладання зазначеного навчального предмету, відбувся обмін досвідом.

Представники Інституту надали учасникам семінару інформацію про історію Інституту, спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою, особливості відбору і вивчення кандидатів на вступ на навчання до Інституту.

Особливий інтерес присутніх викликало ознайомлення з матеріально-технічною базою Інституту, зразками військової техніки, радіотехнічного обладнання, тощо.

Організатори заходу висловили слова щирої подяки керівництву Інституту за створення умов для проведення семінару.

Середа, 31 травня 2017