27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Інститут долучився до проведення Дня відкритих дверей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». PDF

27 травня 2017 року представники Інституту долучились до проведення Дня відкритих дверей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Курсанти Інституту дружньо зустрічали майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків, які завітали на захід, відповідали на численні запитання, надавали інформацію про 100 відсоткові гарантії працевлаштування після здобуття вищої освіти, переваги  та особливості навчання в Інституті тощо.

Загальні збори обєднали усіх абітурієнтів у Великій фізичній лабораторії, де заступник голови Приймальної комісії Університету Валерій Миколайович Можаровський розповів про особливості вступної кампанії 2017 року.

Крім того, були оголошені результати проведення Університетом предметних олімпіад з математики, фізики, хімії та роз’яснено  порядок нарахування переможцям додаткових балів до відповідного сертифікату ЗНО.

Будь-які консультації з питань вступу до Інституту надаються за електронними адресами: vstup@iszzi.kpi.ua, vk_iszzi@ukr.net та за телефоном  0936099819.

Понеділок, 29 травня 2017