Інститут долучився до акції висадки дерев на Алеї Слави в ГВКГ PDF

У суботу, 27 травня 2017 року курсанти Інституту, під керівництвом підполковника Ковальова Р.В. – учасника АТО, разом із волонтерами, активістами і військовослужбовцями ЗСУ, долучились до акції висадки дерев на Алеї Слави, що відбувалась біля травматологічного відділення Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь".

На честь бійців, що поклали життя на захист нашої Батьківщини, учасники акції висадили більше 200 дерев: туй, ялинок, беріз, кленів, лип та каштанів. У пам’ять про загиблих Героїв,  біля кожного дерева буде встановлено табличку з написом: «Пам’яті українських військовослужбовців-патріотів, поклавших життя за свободу України!»

Створення Алеї Слави – благородна справа, адже висаджені дерева стануть символом і зв’язком між небом і землею. Нехай вони проживуть те життя, яке не дожили всі ті, хто поклав своє життя на захист нашої країни!

Слава Україні! Героям Слава!

Неділя, 28 травня 2017